İlk Çekiliş Kazancım, Mill and Fashion ve Hediye Çeki

Ben hep çekilişlerden kaçan, "amaaan bana nerde çıkacak o ödül" diyenlerden oldum. Şimdiye kadar çekiliş kazancın oldu mu hiç derseniz buna gururla "evet bir kere oldu" diyebilirim.

Ortaokul ikideyim. NumberOne (Hala var değil mi bu kanal?) diye bir kanal vardı onu izliyorum. O zamanlar yabancı şarkı manyağıydım. Duyan arkadaşlarım inanmaz şimdi. :) Neyse efendim NumberOne "Anneler Gününe" özel bir program hazırlmış. Programda annesine en güzel mesajı yollayan kişilere hediyeler gönderiyorlar. Canlı yayında bilgisayarın ekranını da gösteriyorlar. Düşen mailleri canlı canlı görebiliyorsunuz filan. Ben de mynet.com :D uzantılı mail adresimle mailimi attım. Ve kazandığım ürünü söylediler. Bunun üstüne ben durur muyum gittim iki tane fake adres açtım onlarla da mail attım (bu bir itiraftır zamanının ilk kampanyacılarındanım ben). Günün sonunda 3 tane ödül kazandım. Tabi bu arada şüphelerim de yok değil. Aynı adresi verdim acaba göndermemezlik yaparlar mı diye.

Bu çantanın altı deri olanıydı. Hala kullanıyorum. 11 sene olmuş vay be!

Derken aradan 1 ay geçti bir telefon geldi. Paketleriniz ulaştı bize gelip alın diye. O zamanlar Demirçelik' de oturuyoruz babamla kalktık İskenderun' a gittik. Kazandığım hediyeler biri yeşil biri lacivert Jansport Çanta biri de Charme marka makyaj seti. Bu arada o zamanlar Jansport çok popüler. Okulda tek tük kişinin omzunda görebilirsiniz. Baya pahalıydı o zamanlar yani hatırladığım.

Nerden esti derseniz eğer şimdi elime bir kupon fırsatı geçti onu sizinle paylaşmak istiyorum.Calvin Klein, Puma, Jansport, Vans, Hummel, The North Face, No Fear vb. ünlü markaların ürünlerini uygun diyebileceğimiz fiyatlara satan millandfashion çanta alışveriş sitesinden 25 TL değerinde indirim kuponu fırsatı bahsettiğim.

31 Aralık 2011 tarihine kadar 60 TL üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz  25 TL' lik indirim kuponunu paylaşmak istiyorum. Bu linki tıklayarak "dgndrmkzn" kodunu kullanabilir indirimden yararlanabilirsiniz.
(DGMAX Affiliate)


Yılbaşında ne hediye alsam diye düşünenlere de bir alternatif olabilir ne dersiniz? Unutmadan her kullanıcı bir kupon kullanabiliyor.

Yorumlar

Yorum Gönder